top of page
Mutlu aile

KULLANICIYORUMLARI

Neredeyse üç ay sonra kaygılarımdan büyük ölçüde kurtuldum...

NeuroCes™ cihazını satın aldıktan sonra iki hafta kullandım ve ilk başta yaşadığım kaygı ve uyku problemlerimde bana yardımcı olduğunu hissetmedim. Çok daha iyi uyuduğumu ve çok daha rahat olduğumu fark etmemiştim.  İki hafta kullandıktan sonra tatile giderken cihazı yanıma almadım. Dört haftalık tatil sonrası eve döndüğümde cihazı yeniden kullanmaya başladım. Neredeyse 3 ay sonra kaygıladımdan büyük ölçüde kurtuldum ve artık uyumak için ilaca ihtiyacım kalmadı. Şimdi ihtiyaç duyarsam kullanıyorum. Bu cihazdan faydalanmamızı sağlayan Neurosante firmasına minnettarım.

A. Galli. | İsviçre

Huzura ve derin uykuya NeuroCes sayesinde kavuştum...

Yaşadığım bunca zorluklardan sonra, bir gün aynanın karşısına geçtiğimde yüzümün güldüğünü fark ettim. Uzun zamandan beri bende eksik olan huzur ve derin uykuya NeuroCes sayesinde kavuştum. NeuroCes, kullanım talimatına uygun olarak düzenli kullanıldığında, herkeste olumlu sonuçların alınabileceğine inanıyorum.

Cüneyt D. | İzmir

Gereksiz düşünce ve kaygılardan arındım...

Güveni artırdı. Kendimi eskisine göre daha pozitif ve sakinleşmiş hissediyorum. Gereksiz düşünce ve kaygılardan arındım, endişe sayısı azaldı. Daha olumlu düşünebiliyorum.

Osman E. | İstanbul

Sadece herkese tavsiye edebileceğim harika bir cihaz...

NeuroCes™ kullanmaya başladığımdan beri hayat çok daha rahat! Önemli toplantılar öncesinde heyecanlandığımda 20 dakika boyunca NeuroCes™ kullandım ve tamamen rahatlama sağladı. Hatta uçma korkum için kullandım ve çok güzel heyecanlar haşattı! Sadece herkese tavsiye edebileceğim harika bir cihaz!

Nina S. | Almanya

Dengeliyim ve günlük yaşamda olaylarla sakince yüzleşebilirim...

Depresyon, insomnia ve panik atak yaşadım. Günlük olaylarla baş edememe hissi, beni ciddi şekilde kısıtlayan ve her zamanki gelişmiş özgüvenimi gölgede bırakan korkular… Ek olarak, ciddi uyku bozuklukları ve iyileşme faktörü olmayan çok huzursuz uyku vardı. O sırada kan basıncı da güçlü bir şekilde dalgalanıyordu, bazen çok yüksek ve bazen çok düşüktü ve hepsine güçlü bir iç huzursuzluk eşlik ediyordu. Ayrıca aşina olmadığım durumla baş edemediğim için şiddetli depresyon vardı. NeuroCes™'i yaklaşık 4 aydır düzenli olarak sabahları ve akşamları kullanıyorum. Başlangıçta 40 veya 60 dakika, şimdi günde iki kez 20 dakika. Sadece birkaç gün sonra çok daha iyi hissettim. O zamandan beri çok iyi uyuyabiliyorum, bazen biraz daha uzun ve dingin uyanıyorum. O zamandan beri uykum sakin ve "korkunç" rüyalar olmadan geçti. Anksiyete durumları her gün daha azdı. Depresyonun yerini pozitif, dengeli bir iç sakinlik ve güç, kendinden şüphe duymadan ve her şeyden önce panik atak olmayan bir yaşam aldı! Sadece 3 hafta sonra, daha önce yapmaya cesaret edemediğim şeyleri yapma konusunda kendime güveniyordum. Dengeliyim ve günlük yaşamda olaylarla sakince yüzleşebilirim. Tansiyon da kısa sürede sabitlendi, uzun süreli tansiyon dahil, kapsamlı bir tıbbi muayene bunu doğruladı. NeuroCes™ 'in kullanımı keyifli… Çalışırken, hareket ederken bile kullanabilirsiniz. NeuroCes™' den herhangi bir yan etki görmedim. Yine çok fazla yaşam enerjim var, kendimi harika hissediyorum, iyi uyuyabiliyorum, depresyon, korkular ve panik ataklar geçmişte kaldı.

A. Hildegard | Almanya

Şimdi geceleri 5-6 saat boyunca çok sessiz ve derin uyuyorum...

Şiddetli insomnia nedeniyle çok acı çektim ve bazen hiç uyuyamıyordum, bu yüzden de günlük yaşamla baş edemiyordum. Yorgunluk çok fazlaydı. Aynı zamanda güçlü bir iç huzursuzluk ve çok yüksek tansiyon vardı. 3 haftadır NeuroCes™ kullanıyorum ve sadece 2 uygulamadan sonra gece boyunca uyudum. NeuroCes™ kullanmaya başladıktan sonra geceleri çok iyi uyuyorum ve tazelenmiş olarak uyanıyorum. Şimdi geceleri 5-6 saat boyunca çok sessiz ve derin uyuyorum ki bu benim için zaten çok fazla. O zamandan beri tansiyonum da biraz düştü. NeuroCes'i günde iki kez 20 dakika kullanıyorum ve herhangi bir yan etki görmedim.

K. Brömer| Almanya

NeuroCes’i kullanmaya başladığımdan beri tek bir hap bile almadım...

NeuroCes'i sekiz haftadır kullanıyorum ve çok heyecanlıyım. Şimdiye kadar, gece uyuyabilmek için sık sık bir uyku hapına ihtiyaç duyuyordum, NeuroCes’i kullanmaya başladığımdan beri tek bir hap bile almadım, bu harika... Gece uyanmam gerekirse, cihazı 20 dakika boyunca tekrar kullanıp doğrudan uyku moduna geçiyorum.

Hannelore S. | Almanya

Tek kelimeyle mükemmel...

Başta çok da inanmamıştım ama kendimi neredeyse 8 yıl önceki gibi hissediyorum. Cihaz tek kelimeyle mükemmel. Teşekkürler NeuroCes™.

Mehmet D. | İzmir

Kendimi dingin hissediyorum...

Neurosante’ye teşekkür ederim. İlk kullanımımı gerçekleştirdim ve cidden bu kadar etkili olması beni şaşırttı. Kendimi dingin ve sıkıntım azalmış hissediyorum. Konsantrasyon ve dikkat eksikliğinde de iyi olduğu kesin.

Deniz D. | İstanbul

Hafızamda büyük bir gelişme oldu...

İlaçlardan daha etkili olduğunu cihazı kullanmayan kesinlikle anlamaz. Birkaç hafta içinde hafızamda büyük bir gelişme olduğunu fark ettim ve çok fazla takmıyorum artık. Migren ağrılarımı da önemli ölçüde azalttı.

Doruk A. | Bursa

İnşallah kısa zamanda ilaçtan da kurtulurum...

NeuroCes™ başta inandırıcı gelmedi bana ama oldukça işe yaradı. Bugün iki hafta oldu kullanmaya başlayalı. Gerçekten işe yarıyor. İnşallah kısa zamanda ilaçtan da kurtulurum. 

Melike K. | İzmir

Yedi yıllık uyku sorunum...

Yedi yıldır kronik uyku sorunu yaşamaktaydım. NeuroCes™’i henüz bir aydır kullanıyorum. Cihazı bırakmaktan korkuyorum. Kullanmasam sanki uyuyamayacakmışım gibi hissediyorum. 

Selin A. | Afyonkarahisar

Antidepresanı bırakmak üzereyim...

NeuroCes™ sayesinde üç yıldır kullandığım antidepresanı bırakmak üzereyim. Bu cihazın ne kadar etkili olduğunun herkes farkına varmalı bence. Bu harika cihaz için teşekkür ederim. NeuroCes™ bana arkadaş oldu...

Pelin H. | Ankara

Thank You Neurosante…

15 gündür kullanıyorum. Şimdilik iyi gidiyor. %40 etkili oldu diyebilirim şimdilik. %70 kurtulunca 5 yıldız vereceğim size. Şimdilik 3 yıldız yeter sanırım.

Ergun S. | Adana

Olumlu Sonuçlar…

Ben NeuroCes’i, antidepresanla birlikte kullandım. Olumlu sonuçlar çok kısa sürede kendini gösterdi. Şimdi doktoruma danışarak ilacımı bırakmayı düşünüyorum. Teşekkürler Neurosante...

Handan K. | Balıkesir

Teşekkürler…

Ben cihazı gelecek ay alabileceğim ama verdiğiniz bilgilerden dolayı firmanıza teşekkür etmek istedim. Sorduğum her soruya sabırla cevap verdiniz ve kafamdaki cihaz konusundaki belirsizliği giderdiniz.

Ayça M. | İstanbul

İyi cihaz…

Omuzlarımdan yük indi. Rahatladım büyük ölçüde. İlaç kullanmaktansa NeuroCes™ kullanmak daha iyi. Teşekkürler Neurosante.

İlhan A. | İstanbul

Türkiye'de böyle bir cihazı yapmak...

Türkiye'de böyle bir cihazı yapmak aklınıza gelmiş ve insanlara faydalı olmuşsunuz. Aldığınız paranın hakkını verdiniz.

Berk D. | İzmir

Alırken tedirgin olmuştum ama...

Gerek hızlı teslimatınız, gerekse teslim aldıktan sonraki destekleriniz için çok teşekkür ederim. Doğrusu, alırken tedirgin olmuştum ama endişelerim yersizmiş. Tekrar teşekkürler.

Nilüfer B. | İstanbul

Bipolar hastasıyım...

Küçük bir kasabada aile hekimiyim. Bipolar hastasıyım. NeuroCes™ cihazını kullanmaya başladıktan sonra ilaç dozunu azaltabildim ve gerek iş hayatım, gerek özel hayatım daha düzenli hale geldi. NeuroCes™ karşıma çıkana kadar CES yönteminin FDA tarafından kabul edilmiş bir tedavi yöntemi olduğunu bir hekim olarak bilmiyordum. CES yöntemi ile ilgili çok sayıda bilimsel yayın da mevcuttur. NeuroCes™ cihazını kullanmaktan çekinmeyin.

Dr. Bahadır M. | Aydın

Uyku sorunlarımdan kurtuldum…

Yaklaşık 3 yıldır uyku sorunu yaşıyordum. Doktorumun önerisiyle cihazı satın aldım. Kullanmaya başladıktan bir hafta sonra uykum büyük ölçüde düzene girdi. Doktorum bile bu kadarını beklemiyordu sanki.

Emir R. | Ankara

NeuroCes™ ne harika bir cihaz...

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine NeuroCes™ kullanmaya başladım. Birkaç gün içerisinde korkularım ve takıntılarımda büyük bir azalma farkettim. İşime daha iyi odaklanabiliyorum artık. NeuroCes™ ne harika bir cihaz...

Buket S.| Manisa

Çok dua alıyorsunuz…

Bence bana çok iyi geldi... Bence dünya için, hatta emziren anneler için mucizevi bir şey... Çok dua alıyorsunuz…

Canan T. | Isparta

Sihir mi yaptınız...

Dün satın aldığım cihaz bu sabah elimdeydi. Sihir mi yaptınız, bu kadar hızlı beklemiyordum. Ben tekrar hassasiyetiniz ve ilginiz için çok teşekkür etmek istedim. Hayırlı işleriniz, bol kazançlarınız olsun.  Hak ediyorsunuz

Ayşegül T .| İstanbul

Düşünenin de üretenin de ellerine sağlık...

Kaygı bozukluğunda bir numara cihaz... Bunca sene ilaç kullandıktan sonra NeuroCes™ cihazını denememi doktorum önerdi. Ben inanarak kullanmaya başladım. Önce korkularım azaldı, sonra yavaş yavaş sıkıntılarım neredeyse ortadan kalktı. Kafam netleşti, takıntılarım azaldı. Bir de firmada telefona cevap veren arkadaş, “bu mucizevi bir cihaz değil ama deneyebilirsiniz” diyerek söze başlamıştı. Dürüstlüklerinden dolayı teşekkür ediyorum ama benim için mucizevi bir cihaz artık. Bu yöntemle ilgili birçok bilimsel yayın olduğunu gördüm ve bazıları firmanın internet sitesinde var. Merak eden okusun lütfen. Düşünenin de üretenin de ellerine sağlık.

Fahrettin K. | İstanbul

bottom of page