top of page
NeuroCes Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü

İLAÇSIZ DEPRESYONTEDAVİSİ

Suda Okumak

Depresif Bozukluklar

Depresif bozukluklar yıkıcı duygudurum düzensizliği bozukluğu, majör depresif bozukluk (majör depresif epizod dahil), süreğen depresif bozukluk (distimi), adet öncesi disforik bozukluk, madde/ilaç kaynaklı depresif bozukluk, başka bir tıbbi duruma bağlı depresif bozukluk, diğer belirtilmiş depresif bozukluk ve belirtilmemiş depresif bozukluğu içerir. 

 

Bu bozuklukların hepsinin ortak özelliği, bireyin işlev görme kapasitesini önemli ölçüde etkileyen somatik ve bilişsel değişikliklerin eşlik ettiği üzgün, boş veya sinirli ruh halinin varlığıdır. Aralarındaki farklar süre, zamanlama veya varsayılan etiyoloji ile ilgilidir (DSM-5). 

Kağıt Özeti

NeuroCes

İlaçlarda sık görülen çok olumsuz yan etkilere neden olmaz

Antidepresan ilaçlar çoğu zaman aylarca veya yıllarca, hatta ömrü boyu satın alınması gerekirken, Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü sadece bir kez satın alınır

En az tipik atidepresan ilaçlarla alınan sonuçlar kadar iyi veya bu sonuçlardan daha iyi sonuç verir

Güvenli Online Alışveriş

  • 1000 TL üzeri siparişlerde ücretsiz gönderim.

  • Aynı gün veya bir sonraki iş gününde kargoya teslim.

NeuroCes Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü
Harita

Depresyon İyileşme Oranları

Depresyon İyileşme Oranı

Bugüne kadar Kraniyal Elektroterapi Stimülasyonu yöntemi ile depresyon tedavisi üzerine en az 18 bilimsel çalışma yayınlanmış ve bu çalışmalarda ortalama %47 iyileşme bildirilmiştir. Depresyon için farklı çalışmalarda bildirilen iyileşme oranları %25 ile %80 aralığında değişmektedir (Smith, 2007). 

Suda Okumak
NeuroCes Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü
siyah soyut dalga

REFERANSLAR:

(Smith, 2007). Ray B. Smith, Ph. D. Cranial Electrotherapy Stimulation: It’s First Fifty Years, Plus Three: A Monograph. ISBN: 978-1-60247-589-2 & Cranial Electrotherapy Stimulation Lecture.

(DSM-5). American Psychiatric Association. Diagnostic and statistical manual of mental disorders: DSM-5. - 5th ed.

Kayalar

NeuroCes™ ile İlaçsız Depresyon Teadvisi

Eğer karamsarlık, üzüntü, umutsuzluk, cesareti kırılmışlık veya çöküntü hissi yaşıyorsanız, NeuroCes™ Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü, bu depresyon semptomlarınızı olağanüstü bir şekilde azaltır. Hem de önemli bir yan etki olmadan… Depresyon tedavisinde ilaçsız bir yöntem sunan NeuroCes™ kanıtlanmış, güvenli ve etkili bir tıbbi cihazdır.

NeuroCes Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü
Kağıt Şeffaf Ripped

NeuroCes™ tedavi edici (terapötik) bir tıbbi cihazdır

Tedavi kümülatif ve kalıcıdır

Kullanıcıların çoğu tedavi sırasında hemen iyileşme yaşarlar