top of page
neuroces

İLAÇSIZ İNSOMNİATEDAVİSİ

Kağıt Şeffaf Ripped

NeuroCes™ tedavi edici (terapötik) bir tıbbi cihazdır

Tedavi kümülatif ve kalıcıdır

Kullanıcıların çoğu tedavi sırasında hemen iyileşme yaşarlar

Kayalar

NeuroCes™ ile İlaçsız İnsomnia Tedavisi

En az bir ay süren ve sosyal, mesleki ve diğer önemli işleyiş alanlarında, klinik olarak anlamlı sayılan ızdıraba veya zihinsel olarak zayıflamaya neden olan, uykuya dalamama veya uykuyu sürdürememe ya da restoratif olmayan uyku şikayetiniz varsa, NeuroCes™ Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü, bu insomnia semptomlarınızı olağanüstü bir şekilde azaltır. Hem de önemli bir yan etki olmadan… İnsomnia tedavisinde ilaçsız bir yöntem sunan NeuroCes™ kanıtlanmış, güvenli ve etkili bir tıbbi cihazdır.

NeuroCes Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü
Harita

İnsomnia İyileşme Oranları

İnsomnia İyileşme Oranı

Bugüne kadar uyku üzerine en az 18 bilimsel çalışma yayınlanmış ve bu çalışmalarda ortalama %62 iyileşme bildirilmiştir. Uyku için farklı çalışmalarda bildirilen iyileşme oranları %37 ile %93 aralığında değişmektedir (Smith, 2007). 

Kağıt Özeti

NeuroCes

İlaçlarda sık görülen çok olumsuz yan etkilere neden olmaz

Antidepresan ilaçlar çoğu zaman aylarca veya yıllarca, hatta ömrü boyu satın alınması gerekirken, Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü sadece bir kez satın alınır

En az tipik atidepresan ilaçlarla alınan sonuçlar kadar iyi veya bu sonuçlardan daha iyi sonuç verir

Suda Okumak

İnsomnia Bozukluğu

İnsomnia (uykusuzluk) bozukluğunun temel özelliği, uykuyu dalma veya uykuyu sürdürmede zorluk şikayetleriyle birlikte uyku süresi veya kalitesinden memnuniyetsizliktir. Uyku şikayetlerine klinik olarak anlamlı sıkıntı veya sosyal, mesleki veya diğer önemli işlevsellik alanlarında bozulma eşlik eder. Uyku bozukluğu başka bir ruhsal bozukluk veya tıbbi durumun seyri sırasında ortaya çıkabileceği gibi bağımsız olarak da ortaya çıkabilir (DSM-5).

Suda Okumak
NeuroCes Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü

Güvenli Online Alışveriş

  • 1000 TL üzeri siparişlerde ücretsiz gönderim.

  • Aynı gün veya bir sonraki iş gününde kargoya teslim.

NeuroCes Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü
siyah soyut dalga

REFERANSLAR:

(Smith, 2007). Ray B. Smith, Ph. D. Cranial Electrotherapy Stimulation: It’s First Fifty Years, Plus Three: A Monograph. ISBN: 978-1-60247-589-2 & Cranial Electrotherapy Stimulation Lecture.

(DSM-5). American Psychiatric Association. Diagnostic and statistical manual of mental disorders: DSM-5. - 5th ed.