top of page
NeuroCes Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü

İLAÇSIZ ANKSİYETETEDAVİSİ

Kağıt Şeffaf Ripped

NeuroCes™ tedavi edici (terapötik) bir tıbbi cihazdır

Tedavi kümülatif ve kalıcıdır

Kullanıcıların çoğu tedavi sırasında hemen iyileşme yaşarlar

Kayalar

NeuroCes™ ile İlaçsız Anksiyete Tedavisi

Eğer kaygı, belirsizlik veya korku hissi yaşıyorsanız, NeuroCes™ Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü, bu anksiyete semptomlarınızı olağanüstü bir şekilde azaltır. Hem de önemli bir yan etki olmadan… Anksiyete tedavisinde ilaçsız bir yöntem sunan NeuroCes™ kanıtlanmış, güvenli ve etkili bir tıbbi cihazdır.

NeuroCes Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü
Harita

Anksiyete İyileşme Oranları

Anksiyete İyileşme Oranı

Bugüne kadar anksiyete üzerine en az 38 bilimsel çalışma yayınlanmış ve bu çalışmalarda ortalama %58 iyileşme bildirilmiştir. Anksiyete için farklı çalışmalarda bildirilen iyileşme oranları %31 ile %97 aralığında değişmektedir. (Smith, 2007). 

Kağıt Özeti

NeuroCes

İlaçlarda sık görülen çok olumsuz yan etkilere neden olmaz

Antidepresan ilaçlar çoğu zaman aylarca veya yıllarca, hatta ömrü boyu satın alınması gerekirken, Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü sadece bir kez satın alınır

En az tipik atidepresan ilaçlarla alınan sonuçlar kadar iyi veya bu sonuçlardan daha iyi sonuç verir

Suda Okumak

Anksiyete Bozuklukları

Anksiyete Bozuklukları, aşırı korku ve anksiyete özelliklerini paylaşan bozuklukları ve ilgili davranış bozukluklarını içerir. Korku, gerçek veya algılanan yakın tehdide karşı verilen duygusal tepkiyken, kaygı gelecekteki tehdit beklentisidir. Açıkçası, bu iki durum örtüşür, ancak aynı zamanda farklılık gösterirler; korku daha çok savaş ya da kaç için gerekli olan otonomik uyarılma dalgalanmaları, acil tehlike düşünceleri ve kaçma davranışları ile ilişkilendirilirken, kaygı daha çok kas gerginliği ve gelecekteki tehlikeye hazırlık ve temkinli veya kaçınan davranışlarla ilişkilendirilir. Bazen korku veya kaygı seviyesi yaygın kaçınma davranışlarıyla azaltılır. Panik ataklar, korku tepkisinin belirli bir türü olarak anksiyete bozuklukları içinde belirgin bir şekilde yer alır. Panik ataklar sadece anksiyete bozukluklarıyla sınırlı olmayıp diğer ruhsal bozukluklarda da görülebilir (DSM-5).

Suda Okumak
NeuroCes Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü

Güvenli Online Alışveriş

  • 1000 TL üzeri siparişlerde ücretsiz gönderim.

    Aynı gün veya bir sonraki iş gününde kargoya teslim.

NeuroCes Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü
siyah soyut dalga

REFERANSLAR:

(Smith, 2007). Ray B. Smith, Ph. D. Cranial Electrotherapy Stimulation: It’s First Fifty Years, Plus Three: A Monograph. ISBN: 978-1-60247-589-2 & Cranial Electrotherapy Stimulation Lecture.