top of page
İş Adamı

HAKKIMIZDA

Map
NeuroCes Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü

20+

yıl deneyim

BİZ KİMİZ?

Yaşam kalitenizi yükseltiyoruz

NEUROSANTE, yaşam kalitesini yükseltmek için kullanılan Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü cihazlarının Avrupa'daki önde gelen, yenilikçi üreticisi olmaktan gurur duymaktadır. 

İleri teknolojili, etkili ve güvenli çözümlerimiz, NEUROSANTE teknolojisine güvenen dünya çapındaki müşterilerimiz ve hekimlerle yapılan iş birliği sonucunda ortaya çıkmıştır.

Map

Zaman içinde oluşan bilgi birikiminden faydalanan NEUROSANTE, en son teknolojileri, gelişmiş Kraniyal Elektroterapi Stimülasyon tekniği ile birleştirerek Anksiyete, Depresyon ve İnsomnia tedavisinde kullanılan NeuroCes™ PWL-05 Kraniyal Elektroterapi Stimülatörünü tasarlamıştır.

 

NEUROSANTE, tıbbi cihazlar için kalite yönetim sistemleri olarak bilinen EN ISO 13485 sertifikası ile sertifikalandırılmıştır ve NeuroCes™ Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü, Avrupa'da düzenleyici onay için CE işaretini almıştır. Bu sayede NEUROSANTE, sahip olduğu kalite yönetim sistemine uygun olarak ürün kalitesini korumakta ve Türkiye ve Avrupa'daki değerli müşterilerine kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır.

​NEUROSANTE’nin sunduğu tedavi çözümleri ve stimülasyon teknolojileri portföyü, kraniyal elektroterapi uygulamasını daha ileri bir noktaya taşıyarak hem klinik hem de bireysel kullanım alanında maliyet etkinliğini iyileştirmeye dayalı olarak planlanmıştır.

​NEUROSANTE ürün yelpazesi sadece NeuroCes™ markası ile sunulmaktadır.

​NEUROSANTE, kullanıcı memnuniyeti ve rehberliğine odaklanmıştır. Ürünlerimizle ilgili sorularınız ve talepleriniz için bizimle iletişime geçmenizden memnuniyet duyarız.

Map
NeuroCes Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü

Güvene Dayalı İlişkilerle Çözüm Üretiyoruz

Map
bottom of page