top of page
Ara

NeuroCes™ & Stres

Güncelleme tarihi: 28 Ara 2023

Yeni teknolojik gelişmeler kişiyi nasıl kolay ve basit yoldan stresten arındırır?


Vücudunuz stresle karşılaştığında, kalp, damarlar, bağışıklık sistemi, akciğerler, sindirim sistemi, duyu organları, beyin gibi hemen hemen tüm sistemler tehdit olarak algılanan her şeyle meşgul olurlar ve uygun bir şekilde çalışırlar.


Stres, sizi değişik yollardan etkiler: yoğun iş temposu, ilişkilerde yaşanan uzun süreli problemler, düşük özgüven, yalnızlık, sürekli maddi sıkıntılar. Stres ayrıca sevdiğiniz birinin ölümü, çocuğunuzun doğması, iş ya da yaşam tarzındaki bir değişiklik gibi çeşitli olaylardan da kaynaklanabilir. Pozitif bir güç olarak stres, kendinizi geliştirmenize, kendinizi yeniden tanımlamanıza ve gerekli adımları atmanıza neden olabilir. Negatif bir güç olarak stres, güvensizlik ve reddedilme hissi, öfke, depresyon ve daha kötü hislere neden olabilir.


NeuroCes™ & Stres

Basit ve Noninvaziv Bir Yaklaşımla Rahatlama ve Ruhsal Uyanıklık


NeuroCes™ Kraniyal Elektroterapi Stimülasyonu cihazı, stres yönetimi için tam bir non-invaziv yaklaşımdır. Pille sağlanan hafif bir elektriksel uyarım, kulak memesine takılan elektrotlar vasıtasıyla iletilir ve beynin bazı bölümlerine yeniden enerji sağlayarak, stres etkenlerinin aktif olmadan önceki optimum duruma geri dönmenize yardımcı olur.


NeuroCes™’nin hemen görülen etkisi, anksiyeteyi azaltmasıdır. Bu etki, çoğu kullanıcıda tedavi sırasında, bazılarında ise saatler sonra veya birkaç gün sonra görülür. NeuroCes™ rahatlama ve uyanıklık hissi verir. Etkisi, ilaç tedavisinden farklıdır; NeuroCes™ kullanıcıları, vücutlarının hafiflediğini ve daha rahatlamış olduğunu, zihinlerinin daha uyanık ve berrak olduğunu rapor etmektedirler. Sonuçları kümülatif (toplanarak artan) ve kalıcıdır.


En Gelişmiş CES Cihazı

NeuroCes™, en gelişmiş Kraniyal Elektroterapi Stimülasyonu (CES) cihazıdır. Bu, depresyon ve anksiyeteden muzdarip olanların, reçeteli ilaçların istenmeyen yan etkileri olmadan, rahatlamaları anlamına gelmektedir. Alışkanlık yapan sakinleştirici ilaçlara alternatif olan NeuroCes™, daha iyi bir gece uykusu arayanlar için ideal bir cihazdır.


 

NeuroCes™, zaman içerisinde oluşan bilgi birikimi avantajlarından faydalanılarak, ileri Kraniyal Elektroterapi Stimülasyonu teknikleri ile en gelişmiş teknolojiler bir araya getirilerek tasarlanmıştır.

NeuroCes™ Europe : www.neuroces.com

596 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page