top of page
Ara

Güvenli ve Etkili Bir Alternatif: NeuroCes™ Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü

Güncelleme tarihi: 28 Ara 2023

En önemli direktif: Zarar Vermemek


Hastaya karşı en önemli sorumluluk, “zarar vermemek” olmalıdır. Zararı önlemek, tipik olarak, en az olumsuz yan etki riskinin ortaya çıktığı tedavilerle başlayan girişimleri takip eden yaklaşımlarla sonuçlanır. Zarar azaltma yaklaşımı, hastaların gereksiz zarar riskine maruz kalmadan yararlanma olasılığını artırır.Güvenli ve Etkili Bir Alternatif: NeuroCes™ Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü

Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü (CES): Güvenli ve Etkili Alternatif


Farmasötik ilaçların kullanımı konusunda endişeli olanlar, Güvenli ve Etkili bir alternatif olarak Kraniyal Elektroterapi Stimülasyonu (CES) tedavisini değerlendirmelidirler.


Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi (FDA), öncelikle geleneksel tedavi yöntemlerine başvurmaksızın, Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü (CES) kullanımı ile ilgili görüşlerini dile getirmiştir: bazen, geleneksel tedaviler, sadece etkisiz kalmamakta, birçok durumda da kötüleşmeye neden olmakta veya zararlı yan etkilerle sonuçlanmaktadır…


Bu durum, gerekli tedavi ittifakının olumsuz etkilenmesiyle sonuçlanabilir. Hastalar, ruhsatlı ilaçlardan, Elektrokonvülsif Terapiden (EKT) veya diğer tedavi yöntemlerinden zarar görmüş kişilerle sıklıkla karşılaştıklarından bahsedebilirler.


Bu hastalar, ilaç tedavisinden zarar görecekleri konusunda endişelenmektedirler ve ilaç tedavisine kuşku ile yaklaşmaktadırlar.


Kraniyal Elektroterapi Stimülasyonu (CES) yöntemi ile Anksiyete, Depresyon ve İnsomnia tedavisinin güvenilirliğini ve yan etkilerinin olmadığını destekleyen mükemmel veriler ve klinik deneyimler mevcuttur. CES, tedavide risk oluşturmayan ve hastaya zarar vermeyen, yararlanılabilir tedavi yöntemleri arasında yerini almıştır.

 

NeuroCes™ PWL-05 Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü, zaman içerisinde oluşan bilgi birikimi avantajlarından faydalanılarak, ileri Kraniyal Elektroterapi Stimülasyonu (CES) teknikleri ile en gelişmiş teknolojiler bir araya getirilerek tasarlanmıştır.


NeuroCes™ Europe : www.neuroces.com

 

Kaynak: Jason Worchel, M.D. , “A View from the Trenches”

282 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page