top of page
Ara

NeuroCes™ ile Etkili ve Güvenli Depresyon Tedavisi

Güncelleme tarihi: 28 Ara 2023

Uzun dönem depresyon, bir zaman periyodu içinde oluşur ama beyninizin tekrar sizin için işlev görmesini sağlamanız çok da zor değil. Kraniyal Elektroterapi Stimülasyonu yöntemini kullanan NeuroCes™ size gerçek bir iyileşme ve rahatlama sağlayabilir. NeuroCes™, ilaç kullanmadan depresyonu tedavi etmenin kanıtlanmış yoludur.


İlaç kullanmaya devam ederken de NeuroCes™ kullanabilirsiniz. Tam bir rahatlama ve iyi bir sonuç alana kadar NeuroCes™ desteği alabilirsiniz. NeuroCes™ ile, çoğu ilaçta olduğu gibi, ilacı bırakınca yaşayabileceğiniz yoksunluk semptomlarını yaşamazsınız.


NeuroCes™ ile Etkili ve Güvenli Depresyon Tedavisi

Rahatlayın ve İç Huzurunuzu Geri Kazanın


  • Hayatınız olmasını istediğiniz gibi değil mi?

  • Kendinizi sürekli, sinirli, kızgın, yalnız veya yorgun mu hissediyorsunuz?

  • Hayatınızdan daha fazla keyif almak mı isterdiniz?

  • Hayatınız sizin için anlamını yitirmiş midir?


Depresyonla mücadelenizde yalnız kalmışsınız gibi görünebilir ancak alternatif bir imkân vardır. Depresyondaki kişiler Merkezi Sinir Sistemlerinin nöro-kimyasını restore edecek güvenli bir yola ihtiyaç duyarlar.


Depresyon ve Nörokimya


Depresyon, beynin kimyasal bir mizacıdır. Herkesin nörokimyası birbirinden kısmen farklıdır ancak herkes kendi nöro-kimyasının bağımlısıdır. Eğer sizin nörokimyanız depresyondaki bir kişinin nöro-kimyası ise, onu tersine çevirmeniz gerekir. Beyninizin, olduğu yere geri dönmeyi öğrenmesi gerekir ve bunun için nörokimya mekanizmasını çalıştırır.


NeuroCes™ ile, beyniniz neye ihtiyaç duyduğunu hatırlayacaktır. Beyin reseptörleriniz, nöro-kimyasalların uygun denge seviyelerine dönmeleri için çağrıda bulunur bulunmaz, nöro-kimyasallarınız geçmişteki normal seviyesine dönecektir ve depresyonunuz yavaş yavaş yok olacaktır.


Hak ettiğiniz iç huzurunuzu yakalayın ve rahatlayın.


 

NeuroCes™, zaman içerisinde oluşan bilgi birikimi avantajlarından faydalanılarak, ileri Kraniyal Elektroterapi Stimülasyonu teknikleri ile en gelişmiş teknolojiler bir araya getirilerek tasarlanmıştır.


NeuroCes™ Europe: www.neuroces.com

466 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page