KULLANIM

NeuroCes

NeuroCes™ Kullanımı

Bir CES tedavisi için NeuroCes™ PWL-05 Kraniyal Elektroterapi Stimülatörünün nasıl kullanılacağı ile ilgili talimatlar aşağıda açıklanmıştır:

1

Kulak klipsi elektrotlarını tuzlu su veya tuzlu su çözeltisi gibi nemlendirici solüsyonla nemlendirin ve her iki kulak memenize takın.

Kulak Klipsi Elektrodu

2

20, 40 ve 60 dakikalık seans sürelerinden birini seçmek için “TIME” tuşuna kısa süreli basın.

Time.png

3

Akımı, hafifçe hissedeceğiniz, genellikle hafif bir karıncalanma hissi olarak tarif edilebilecek bir seviyeye ayarlayın. Eğer rahat değilseniz akımı çok az düşürün. Anksiyete, depresyon ve insomnia tedavisi için akım şiddetini ve tedavi süresini aşağıda anlatıldığı şekilde ayarlayın:

  • LCD ekranda akım göstergesi 7 bar veya üzerinde iken kendinizi rahat hissediyorsanız, 20 dakikalık bir seansta tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

  • LCD ekranda akım göstergesi 4 ila 6 bar arasında iken kendinizi rahat hissediyorsanız, muhtemelen 40 dakikalık bir seansta tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

  • LCD ekranda akım göstergesi 1 ila 3 bar arasında iken kendinizi rahat hissediyorsanız, muhtemelen 60 dakikalık bir seansta tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

Neuroces_LCD_20.png