top of page

NeuroCes

NASIL KULLANILIR?

neuroces nasıl kullanılır

NeuroCes™ Nasıl Kullanılır?

Bir CES tedavisi için NeuroCes™ PWL-05 Kraniyal Elektroterapi Stimülatörünün nasıl kullanılacağı ile ilgili talimatlar aşağıda açıklanmıştır:

1

Kulak klipsi elektrotlarını su veya tuzlu su çözeltisi gibi nemlendirici solüsyonla nemlendirin ve her iki kulak memenize takın.

neuroces nasıl kullanılır

Kulak Klipsi Elektrodu

neuroces nasıl kullanılır

2

20, 40 ve 60 dakikalık seans sürelerinden birini seçmek için “TIME” tuşuna kısa süreli basın.

neuroces nasıl kullanılır
neuroces nasıl kullanılır

3

Akımı, hafifçe hissedeceğiniz, genellikle hafif bir karıncalanma hissi olarak tarif edilebilecek bir seviyeye ayarlayın. Eğer rahat değilseniz akımı çok az düşürün. Anksiyete, depresyon ve insomnia tedavisi için akım şiddetini ve tedavi süresini aşağıda anlatıldığı şekilde ayarlayın:

  • LCD ekranda akım göstergesi 7 bar veya üzerinde iken kendinizi rahat hissediyorsanız, 20 dakikalık bir seansta tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

  • LCD ekranda akım göstergesi 4 ila 6 bar arasında iken kendinizi rahat hissediyorsanız, muhtemelen 40 dakikalık bir seansta tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

  • LCD ekranda akım göstergesi 1 ila 3 bar arasında iken kendinizi rahat hissediyorsanız, muhtemelen 60 dakikalık bir seansta tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

neuroces nasıl kullanılır
bottom of page