top of page
depresyon tedavisi neuroces

DEPRESYON TEDAVİSİ

NeuroCes

Mavi Soyut Şekilleri
NeuroCes Electrode
  • NeuroCes™ tedavi edici (terapötik) bir tıbbi cihazdır.

  • Tedavi kümülatif ve kalıcıdır.

  • Kullanıcıların çoğu tedavi sırasında hemen iyileşme yaşarlar.

Eğer karamsarlık, üzüntü, umutsuzluk, cesareti kırılmışlık veya çöküntü hissi yaşıyorsanız, NeuroCes™ Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü, bu depresyon semptomlarınızı olağanüstü bir şekilde azaltır. Hem de önemli bir yan etki olmadan… Depresyon tedavisinde ilaçsız bir yöntem sunan NeuroCes™ kanıtlanmış, güvenli ve etkili bir tıbbi cihazdır.

neuroces ile depresyon tedavisi

Bugüne kadar Kraniyal Elektroterapi Stimülasyonu yöntemi ile depresyon tedavisi üzerine en az 18 bilimsel çalışma yayınlanmış ve bu çalışmalarda ortalama %47 iyileşme bildirilmiştir. Depresyon için farklı çalışmalarda bildirilen iyileşme oranları %25 ile %80 aralığında değişmektedir (Smith, 2007). 

DEPRESYON
iyileşme oranı
%25 - %80

Kredi Kartıyla Online Alışveriş

Peşin Fiyatına
3
Taksit

depresyon neuroces ilaç kullanmadan

NeuroCes

Antidepresan ilaçlar çoğu zaman aylarca veya yıllarca, hatta ömrü boyu satın alınması gerekirken, Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü sadece bir kez satın alınır

İlaçlarda sık görülen çok olumsuz yan etkilere neden olmaz

En az tipik atidepresan ilaçlarla alınan sonuçlar kadar iyi veya bu sonuçlardan daha iyi sonuç verir

Depresif Bozukluklar

 

Depresif bozukluklar yıkıcı duygudurum düzensizliği bozukluğu, majör depresif bozukluk (majör depresif epizod dahil), süreğen depresif bozukluk (distimi), adet öncesi disforik bozukluk, madde/ilaç kaynaklı depresif bozukluk, başka bir tıbbi duruma bağlı depresif bozukluk, diğer belirtilmiş depresif bozukluk ve belirtilmemiş depresif bozukluğu içerir. 

 

Bu bozuklukların hepsinin ortak özelliği, bireyin işlev görme kapasitesini önemli ölçüde etkileyen somatik ve bilişsel değişikliklerin eşlik ettiği üzgün, boş veya sinirli ruh halinin varlığıdır. Aralarındaki farklar süre, zamanlama veya varsayılan etiyoloji ile ilgilidir (DSM-5). 

(Smith, 2007). Ray B. Smith, Ph. D. Cranial Electrotherapy Stimulation: It’s First Fifty Years, Plus Three: A Monograph. ISBN: 978-1-60247-589-2 & Cranial Electrotherapy Stimulation Lecture. 

(DSM-5). American Psychiatric Association. Diagnostic and statistical manual of mental disorders: DSM-5. - 5th ed.

bottom of page