HAKKIMIZDA

NEUROSANTE, yaşam kalitesini yükseltmek için kullanılan Kraniyal Elektroterapi Stimülatörü cihazlarının Avrupa'daki önde gelen, yenilikçi üreticisi olmaktan gurur duymaktadır. İleri teknolojili, etkili ve güvenli çözümlerimiz, NEUROSANTE teknolojisine güvenen dünya çapındaki müşterilerimiz ve hekimlerle yapılan işbirliği sonucunda ortaya çıkmıştır.

Tedavi çözümlerimiz ve stimülasyon teknolojileri portföyümüz, kraniyal elektroterapi uygulamasını daha ileri bir noktaya taşımak ve hem klinik hem de ev kullanımı alanında maliyet etkinliğini iyileştirmeye dayalı olarak planlanmıştır.

EN ISO 13485 Sertifikasına sahip olan NEUROSANTE'nin ürünleri CE 1304 işaretlidir. EN ISO 13485, tıbbi cihazların tasarımı ve üretimine ilişkin Kalite Yönetim Sistemi için bir Uluslararası Standarttır. Kalite Yönetim Sistemimize uygun olarak ürün kalitesini korumakta ve değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktayız. NEUROSANTE’nin merkezi Ankara, Türkiye’dir.

NEUROSANTE ürün yelpazesi sadece NeuroCes™ markası ile sunulmaktadır.

Müşteri hizmetleri departmanımız müşteri memnuniyeti ve rehberliğine odaklanmıştır. Ürünlerimizle ilgili sorularınız ve talepleriniz için Müşteri Hizmetlerimizle iletişime geçmenizden memnuniyet duyarız.

DAVRANIŞ VE ETİK KURALLARIMIZ

DoğruOlanıYapmak_2.png
Neurosante_Logo.png
NeuroCes_Logo.png
SIQ+ıQ+CE.png